20 Temmuz 2023
Çelebi Programı

Çelebi Programı, Anadolu İmam Hatip Liselerinde Almanca, Çince, Farsça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca ve Rusça dillerinde hazırlık eğitimi alan öğrencilere yönelik dört senelik kişisel gelişim ve eğitim programıdır.

Devamını Oku
20 Temmuz 2023
Kardeşim Dedim

Kamp bizden sorulur! Genç ÖNDER ailesi olarak 2007 yılında ilki gerçekleştirilen Kardeşim Dedim Kampları, kurulduğumuz günden bu yana gençliğin sahadaki en hareketli yanlarından. Her yıl, her tatil, her fırsat itinayla değerlendirilerek kampa dönüştürülür Genç ÖNDER’de. Üniversite Kampı, Ortaokul Kampı, Lise Kampı, Okul Başkanları Kampı, Teşkilat Kampları, Hafta Sonu Kampı, Deniz Kampı, Doğa Kampı, Kültür Sanat Kampı, Çadır Kampı…

Devamını Oku
20 Temmuz 2023
Beşirağa Buluşmaları

ÖNDER Gençlik olarak iki haftada bir Cuma günleri “Beşirağa Buluşmaları” başlığı altında düzenlediğimiz çalışmada, genç kardeşlerimizi değerli büyüklerimizle ve hocalarımızla bir araya getirmeye, gençlerin birbirleriyle tanışmalarını sağlamaya, gençlerle gelen konuklar arasında sohbet ve muhabbet ortamı oluşturmaya devam ediyoruz.

Devamını Oku
20 Temmuz 2023
Finans Genç

FinansGenç; her geçen yıl kendilerine duyulan ilginin yükseldiği “İslam Ekonomisi” ve “İslami Finans” konuları hakkında, bu alana merak duyan üniversiteli/liseli öğrencilerin ufkunu geliştirmeyi amaçlayan bir projedir.

Devamını Oku
20 Temmuz 2023
Türkiye'nin Önderleri Programı

Türkiye'nin Önderleri Programı, Türkiye'ye Önder şahsiyetler yetiştirmek amacıyla gerçekleştirilen üç yıllık bireysel gelişim yolculuğudur.

Devamını Oku
20 Temmuz 2023
Kılavuz Gemisi

Üniversite öğrencilerinin kendilerini tanıyarak potansiyellerinin farkına varmalarını sağlamak ve alanıyla ilgili olarak bireysel - kariyer gelişimine destek sağlamaktır.

Devamını Oku
02 Ocak 2024
Şampiyonlar Turnede

Devamını Oku