Hakkımızda

BİZ


İyi bir eğitim herkesin hakkı. Bu sebeple, imam hatip okullarında verilecek nitelikli eğitimin öncüsü olmayı kendimize vazife biliyoruz. 

Gelişen ve değişen dünyada önemli bir rol oynayan kültür ve sanatı, hayatımızın bir parçası haline getirmek üzere çalışmalar yapıyor ve bu alandaki faaliyetlere önderlik ediyoruz.

Teknolojinin iyi ve doğru kullanımı konusunda gençlere destek oluyor, onları teknoloji üretimine teşvik eden çalışmalar yapıyoruz.

Gençler için kültür, sanat, bilim, teknoloji ve spor alanlarında faaliyetler düzenliyor, gençliğin manevi ve akademik donanımında öncülük görevini üstleniyoruz.

Sayısı milyonları bulan imam hatip ailesine yönelik çalışmalar yapıyor, Türkiye genelindeki imam hatip mezun dernekleri arasında iş birliğini sağlıyoruz.

Sadece Türkiye’de değil dünyanın dört bir yanındayız. Uluslararası Anadolu imam hatip liseleriyle sayısız proje geliştiriyor, misafir öğrencilerimizi aile sıcaklığıyla kucaklıyoruz.

Sporu günlük hayatımıza dahil ediyoruz. Okullarda ve şehirlerdeki kulüpler aracılığıyla lisanslı sporcular yetiştiriyoruz. 

Gelenekten geleceğe şiarıyla imam hatipleri, medyada ve kamuoyunda temsil ediyoruz.