TEKNOFEST’TE MENTÖR DESTEĞİ

TEKNOFEST’TE MENTÖR DESTEĞİ

04 Mart 2022

TEKNOFEST’TE MENTÖR DESTEĞİ

ÖNDER Bilim ve Teknoloji Komisyonumuz, gençlerimizin TEKNOFEST heyecanına ortak olmak üzere yola çıktı. Yarışmalara katılmak üzere proje hazırlayan gençlere mentör desteği sağlanacak. Bu yöndeki taleplere, alanında uzman isimler rehberlik edecek.

TEKNOFEST 2022, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da binlerce gence ve onların projelerine ev sahipliği yapacak. İmam hatip okullarından projeye katılan gençler, kendi okullarında öğretmenleri ve proje yürütücüleriyle çalışırken ÖNDER Bilim ve Teknoloji Komisyonundan da destek alacak.

Formu doldurup, ilk adımı atın

ÖNDER Bilim ve Teknoloji Komisyonu, 2022 yılında gerçekleşecek olan TEKNOFEST için yarışmacı adaylarımızı tanımak, onlara projelerinde destek verebilmek amacıyla bir çalışma başlattı. Öncelikle başvurular üzerine gençlerin projelerini geliştirirken hangi alanlarda desteğe ihtiyaç duydukları belirlenecek. Daha sonra da çalışmalarına katkı sunmak ve hayallerine bir adım daha yaklaşmalarını sağlamak üzere profesyonel isimlerle destek verecek.  

Bir projem var

Gençlerimiz, birbirinden iddialı projelerle geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da yarışmalarda kendini gösterecek. Çalışma çerçevesinde “Bir projem var” diyen, bireysel ve grup olarak yarışmalarda yerini almak isteyen gençlerimiz, formu doldurarak bu yoldaki ilk adımlarını bizimle beraber atabilirler.

Başvuru yapmak için tıklayınız