OKUL MÜDÜRLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK

OKUL MÜDÜRLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK

30 Eylül 2021

ÖNDER Genel Başkanı Abdullah Ceylan ve Öğretmen Komisyonu Başkanı Mehmet Ali Kılıç, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan imam hatip ortaokulu ve lisesi müdürleriyle bir araya geldi. Programda bir konuşma yapan Ceylan, “63 yıldır olduğu gibi okul yöneticilerimiz, öğretmen ve öğrencilerimizle birlikte ülkemize hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.

ÖNDER Öğretmen Komisyonu tarafından düzenlenen toplantıların ilki Esenler Belediyesi Kültür Merkezinde oldu. Avrupa yakasındaki imam hatip lisesi ve ortaokulu müdürlerinin katıldığı toplantıda eğitime destek ve ortak çalışma alanları istişare edildi. Programda ÖNDER Genel Başkanı Abdullah Ceylan ve Öğretmen Komisyonu Başkanı Mehmet Ali Kılıç bir konuşma yaptı. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Faik Kaptan ve Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu da katılımcılara hitap etti.

Öneri ve taleplerinize açığız

Anadolu yakasındaki okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı ise Üsküdar Belediyesi Nikah Sarayı Mavi Salonda yapıldı. Toplantıda bir konuşma yapan ÖNDER Genel Başkanı Abdullah Ceylan, “ÖNDER İmam Hatipliler Derneği 63 yıldır imam hatip okullarımızın destekçisi oldu. Kültür, sanat, spor, akademik destek, kamplar, okuma grupları, geziler, atölyeler ve benzeri çalışmalarla öğrencilerimizin kendilerini geliştirebilecekleri ortamlar sağladı” dedi. Bugün de bu çalışmaları devam ettirdiklerinin altını çizen Ceylan, “Okullarımızın öneri ve taleplerine her zaman açığız. Okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle birlikte ülkemize hizmet etmek için çalışmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.