KOMİSYONUMUZ İLK TOPLANTISINI YAPTI

KOMİSYONUMUZ İLK TOPLANTISINI YAPTI

21 Eylül 2018

ÖNDER Basın Tanıtım Komisyonu yeni dönemin ilk toplantısın ÖNDER Genel Merkezi’nde yaptı. Bir yıllık planlamanın masaya yatırıldığı toplantıda, projeler gözden geçirildi ve netlik kazandı.

Toplantıya Basın Tanıtım Komisyonu’nun profesyonel olarak gazetecilik yapan medyadaki mensupları da katıldı. Toplantıda komisyondaki genel merkez çalışanlarının yanısıra TRT Haber moderatörü Betül Soysal Bozdoğan, yönetmen Ayşegül Yıldırım Kara, Gerçek Hayat Yayın Koordinatörü Emeti Saruhan, Star Gazetesi ekler editörü Gülcan Tezcan, TRT Haber editörü Ömer Tekerek, TRT World editörü Sami Yusuf Kamadan ile Anadolu Ajansı yöneticilerinden Sabri Çelebioğlu hazır bulundu. 

Tanıtım stratejisi tartışıldı

Çeşitli medya organlarında görev yapan gazeteci üyelerin de katılımıyla yapılan ilk toplantıda ÖNDER’in basın tanıtım stratejisi üzerinde de duruldu. Tanıtımın nasıl ve hangi üslupla yapılacağı konusunda üyeler fikir teatisinde bulundu. Üzerinde çalışmaları sürdürülen 60. Yıl Albümü, Medya Okumaları Atölyesi ve Temel İletişim Eğitimi toplantının diğer başlıkları arasında yer aldı.