Devrek Atatürk İmam Hatip Ortaokulu Tarafından Kermes Düzenlendi

Devrek Atatürk İmam Hatip Ortaokulu Tarafından Kermes Düzenlendi


Zonguldak’ın Devrek İlçesinde faaliyette bulunan Atatürk İmam Hatip Ortaokulu tarafından Okul Aile Birliği’nin katkıları ile okul yararına kermes düzenlendi. 

 

İnönü Caddesi’nde düzenlenen kermes açılışında ilçe protokolü de hazır bulunurken, organize edilen kermes hakkında bilgi veren Okul Aile Başkanı Cihan Can, "Bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz ve okulumuz yararına düzenlediğimiz kermesimize verdikleri desteklerden dolayı velilerimize teşekkür ediyorum. Evlerinde ve ellerinde bin bir zahmetle hazırlayıp misafirlerimize sunduğumuz yiyecek ve içeceklerden elde edilecek gelir ile okulumuzun eksikliklerini giderme çabasındayız. Her şeyi devletten beklememek lazım devlet ve vatandaş el ele verdiği takdirde üstesinden gelebileceğimiz hiçbir şey yoktur. Yine kermesimizin açılışında bizlere destek veren Devrek protokolüne de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.


Düzenlenen kermes açılışının duası Devrek Müftüsü Mahmut Çakır tarafından yapılırken, programda Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürü Satılmış Tunçlaya, şube müdürleri, okul müdürleri ile çok sayıda davetli hazır bulundu.